Verandering nieuwsbrieven SeniorWeb

SeniorWeb wisselt begin 2025 van verzendsysteem. Daar merkt u niet veel van. Maar linkjes in oudere nieuwsbrieven werken dan niet meer.


Verandering verzending nieuwsbrieven
In 2025 versturen we de nieuwsbrieven op een andere manier. Want SeniorWeb wisselt van verzendsysteem. U merkt daar gelukkig weinig van. Toch zijn er een paar dingen om rekening mee te houden:
- Linkjes in eerder verzonden nieuwsbrieven werken niet meer.
- Het nieuwsbriefarchief voor leden start leeg in februari/maart 2025.
- Alle links in de nieuwsbrieven gaan er anders uitzien.
Links in de nieuwsbrieven
Alle links in de nieuwsbrieven hebben een adres dat begint met ‘mailing.seniorweb.nl’. Dat verandert in ‘click.seniorweb.nl’. Daarachter staat een lange code. Dit is normaal. Klikt u door, dan merkt u niets: u komt op de juiste plek uit op de SeniorWeb-site.
Afzender
De afzender in de nieuwsbrieven is nu nieuwsbrief@seniorweb.nl. Dat wordt nieuwsbrief@e.seniorweb.nl.
Nieuwsbrieven uit de spambox halen
Komen nieuwe nieuwsbrieven aan in de map met ongewenste mail? Geef dan in uw mailprogramma aan dat u mails van SeniorWeb vertrouwt.
Oude nieuwsbrieven
Alle links in de nieuwsbrieven die verstuurd zijn vóór februari 2025 werken niet meer. Leden kunnen nieuws en artikelen uit die nieuwsbrieven op een andere manier bewaren. In de eigen online leeslijst bijvoorbeeld. Verderop leggen we uit hoe dat werkt.
Verder maken we een online ‘verzamelpagina’. Wie klikt op een link in een oude nieuwsbrief, komt op deze pagina terecht. Daar staan alle artikelen en nieuwsberichten uit de nieuwsbrieven van september tot en met januari 2025. Een mini-archief als het ware.
Eigen leeslijst
Leden kunnen artikelen en nieuwsberichten bewaren in een leeslijst. Vul zo uw leeslijst op onze website:
- Ga naar de site van SeniorWeb en log in.
- Zoek een artikel dat u wilt bewaren in uw leeslijst.
- Klik/tik op Later lezen. Op de computer staat de optie rechts en op telefoons/tablets helemaal onderaan. (Let op: u ziet dit alleen als u bent ingelogd.)
De melding ‘Het artikel is bewaard in uw leeslijst’ verschijnt.
Open de leeslijst zo op de computer:
- Klik in het menu bovenaan op Mijn lidmaatschap.
- Klik onder ‘Leeslijst’ op Bekijk leeslijst. (Let op: u ziet dit alleen als u bent ingelogd.)
Open de leeslijst zo op de telefoon/tablet:
- Tik bovenaan de pagina op Menu.
- Tik op de op Tips & Uitleg.
- Tik op Leeslijst. (Let op: u ziet dit alleen als u bent ingelogd.)
Meld u aan voor de nieuwsbrief van SeniorWeb
Elke week duidelijke uitleg en leuke tips over de digitale wereld. Gratis en zomaar in uw mailbox.